חיפוש
Close this search box.

שתלי זירקוניה

השתלת שיניים זירקוניה

כאשר מדברים על זירקוניה מיד אפשר להבין שמדובר באיזשהו נושא שקשור לרפואת שיניים בכלל ולנושא של שיקום הפה בפרט. כיסויי שיניים שעשויים מתחמוצת הזירקוניה נחשבים לפופולריים ומבוקשים בקרב הרבה מאד רופאי שיניים ולא בכדי. בזכות תכונות ומאפיינים של הזירקוניה היא נראית בסיום התהליך בדיוק כמו שן טבעית ואמיתית ולכן השתלת שיניים זירקוניה היא הפעולה שבדרך כלל תתבצע במגוון רחב של טיפולי שיקום הפה. עם הזמן יש עוד ועוד חידושים והתפתחויות לטובת הטיפולים ולטובת קהל המטופלים והם יכולים ליהנות מהרבה מאד יתרונות שהזירקוניה מציעה, מה שחומרי גלם אחרים פחות מצטיינים בהם.

למי מתאים טיפול השתלת שיניים זירקוניה?

כאשר אדם זה או אחר מגיע לרופא שיניים לבדיקה שגרתית הוא יקבל מהרופא את חוות הדעת המקצועית שלו בנוגע לביצוע הטיפולים הרלוונטיים והמתאימים ביותר למצב שלו. הוא זה שיקבל את ההחלטה האם הטיפול הנכון והמתאים ביותר הוא השתלת שיניים זירקוניה או כל סוג אחר של טיפול על פי המצב האישי של אותו מטופל. השימוש בתחמוצת הזרקוניה כחומר גלם הולך ומתרחב עם הזמן בזכות התכונות והמאפיינים שלה וכבר יש אינספור מטופלים שנהנים מכל היתרונות שלה וממה שהיא מציעה. הם יכולים להעיד שהשיניים שלהם העשויות זירקוניה נראות בדיוק כמו שיניים טבעיות ולכן היא מתאימה במצבי ריקבון מתקדמים, חבלה בשן או מחלות במצב מתקדם.

חשיבות ההתאמה האישית של כל טיפול ופעולה בפה ובשיניים

אמנם תחמוצת הזירקוניה היא חומר הגלם הנפוץ ביותר כיום במגוון רחב של טיפולי שיניים אך ללא ספק נדרשת כאן רמה גבוהה של מקצועיות בכל מה שקשור להתאמה האישית עבור כל מטופל ומטופל. השתלת שיניים זירקוניה היא רק אפשרות אחת של עבודה עם זירקוניה וכאשר פונים אל רופא שיניים בעל ההתמחות הנדרשת וכמובן כמה שיותר ידע וניסיון – הוא יידע להתאים לכל מטופל בדיוק את הטיפול שמתאים לו עם זירקוניה.

במרפאת השיניים אופטימום בעפולה מתמחים בהשתלות שיניים עם זירקוניה לצד מגוון רחב של טיפולים שיניים ופה שיתאימו לכל אחד ולכל גיל.

השתלת שיניים זירקוניה

שתלי זירקוניה
פרטי התקשרות

הישארו בקשר

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים בטופס הבא ואחזור בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

כתר זירקוניה
כתר זירקוניה

גשר זירקוניה מי שמגיע אל רופא שיניים לצורך ביקורת שגרתית או שיודע שיש בעיה עם אחת או יותר מהשיניים שלו

קרא עוד »