חיפוש
Close this search box.

פלטות שקופות ליישור שיניים

היכן מתחילים בטיפולי פלטות שקופות ליישור שיניים?

בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בתחום של רפואת שיניים בכלל ובענף יישר השיניים בפרט. אם בעבר היו מוכרים רק אביזרי הברזל שהיו מודבקים על השיניים של המטופלים – הרי שכיום יש שיטות נוספות ליישור שיניים שמתאימות גם לאנשים בוגרים, כאלה שיש מהם לא מעט שעוברים את התהליך. אחד מהשינויים הוא פיתוחן של פלטות שקופות ליישור שיניים שבעזרתן אפשר ליישר את השיניים בלי המראה החיצוני של אביזרי הברזל אך עם תוצאות מוכחות, טובות ויעילות של התהליך והגעה למטרה הרצויה. כך בעצם אי אפשר בכלל לדעת שאדם זה או אחר נמצא בעיצומו של תהליך יישור שיניים.

למי מתאימות פלטות שקופות ליישור שיניים?

היתרון הגדול ביותר של פלטות שקופות ליישור שיניים הוא כאמור היותן שקופות כך שלא רואים אותן כלפי חוץ ועצם ביצוע התהליך נשאר דיסקרטי בידיעתו הבלעדית של מי שעובר אותו. עבור אנשים בוגרים שנמצאים במהלך קריירה חשובה אפשרות זו תהיה עדיפה בהרבה מאשר אביזרי הברזל הנראים מרחוק ואכן את הפלטות השקפות אפשר לראות בעיקר בקרב אנשים בוגרים יחסית. ככל שעלה יותר ויותר הביקוש לביצוע תהליכים ליישור השיניים כך גם עלה הגיל של המבקשים והיה צורך של ממש מהשטח ומהמטופלים למצוא דרכים שבהם התהליך יהיה שקוף ודיסקרטי וכך פותחו הפלטות השקופות שמתאימות בדיוק להם.

הבשורה הגדולה של החידושים ביישור שיניים ע"י פלטות שקופות

עבור לא מעט אנשים בוגרים אין ספק שהבחירה בתהליך של פלטות שקופות ליישור שיניים הוא הצלה של ממש. מי שמסיבות כאלה ואחרות לא יישר שיניים בדרך המקובלת עם אביזרי הברזל ולא רוצה בגיל מאוחר שידביקו לו אותן – הרי שהפלטות השקופות הן פתרון לא רק מושלם עבורו אלא הגשמת חלום. יש אנשים שכועסים על עצמם על זה שלא יישרו שיניים בגיל ההתבגרות או שכלל לא הייתה להם האפשרות הזאת ולכן בגיל מבוגר עם פלטות שקופות זו דרך מעולה עבורם.

מתעניינים ביישור שיניים עם פלטות שקופות? פנו אל אופטימום – מרפאת שיניים רב תחומית בעפולה שמציעה גם שירותים אלה.

יישור שיניים פלטה שקופה

יישור שיניים פלטה שקופה

בשנים האחרונות אפשר להתוודע ליותר ויותר אנשים בגילאים בוגרים שבוחרים לעבור טיפול של יישור שיניים פלטה שקופה בלי אביזרי הברזל הפופולריים והמוכרים וכך יכולים להגשים חלום ליישר את השיניים בלי שהדבר יהיה בולט מדי. אם בעבר זה היה מאד חריג בנוף וגם הרבה יותר יקר, הרי שכיום יש לא מעט אנשים שפונים לפתרון המוצלח והמומלץ הזה ושמחים מאד על כך שיש להם את האפשרות ליהנות מפה מסודר, שיניים ישרות וכמובן חיוך עם מראה יפה ובריא. עם הפלטות השקופות אף אחד לא יכול אפילו לדמיין שאדם זה או אחר שנמצא לידו עובר יישור שיניים והתהליך הופך להיות דיסקרטי ואישי.

היתרונות של תהליך יישור שיניים פלטה שקופה

עצם היותן של הפלטות שקופות הוא היתרון הגדול ביותר של שיטת יישור שיניים זו. אם אנשים בוגרים יחושו מבוכה בשל חוטי הברזל והקוביות המתכתיות שמודבקות להם לשיניים – הרי שהם לא ייפנו ליישור השיניים ויתכן שהם יחיו את החיים שלהם בתחושה של פספוס או חוסר ביטחון עצמי לחייך ולפתוח את הפה. בדיוק לשם כך קיים התהליך של יישור שיניים פלטה שקופה ובזכותו הם יכולים לשמור על הדיסקרטיות שלהם ואף אחד בסביבתם לא צריך לדעת וגם לא יכול לדעת שהם נמצאים בעיצומו של יישור שיניים.

יישור שיניים בהתאמה אישית

גם בני נוער רבים בוחרים כיום את האפשרות של יישור שיניים פלטה שקופה וכך לא הופכים את עצמם ללעג בקרב לא מעט מבני גילם. כך אף אחד מהכיתה או מהחברים שלהם לא יודע בכלל שהם מיישרים את השיניים והם יכולים לשמור את המידע הזה לעצמם או לחלוק אותו רק עם מי שהם רוצים. לא כל אחד אוהב או רוצה שהאביזרים של יישור השיניים יהיו בולטים כלפי חוץ ובעזרת הפלטות השקופות אכן אי אפשר לדעת את זה.

במרפאת השיניים אופטימום בעפולה מוצעים טיפולי שיניים מגוונים ובכלל זה גם יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות לשמירה על דיסקרטיות לבחירתו של המטופל.

יישור שיניים בהתאמה אישית

פלטות ליישור שיניים

הרבה מאד אנשים מכירים מקרוב את התחום של יישור שיניים ושדרוג המראה של חלל הפה, בין אם עברו טיפול כזה בעצמם ובין אם שוקלים כעת לעשות אותו. אם בעבר היה נהוג לבצע את הטיפולים בגיל ההתבגרות הרי שכיום אפשר לראות גם אנשים בוגרים עם פלטות ליישור שיניים שנמצאים במהלך הטיפולים ולא מוותרים לעצמם על מראה יפה, משודרג ומצוין שגם מעלה להם את הביטחון העצמי ושאיתו הם יכולים לחייך ולדבר ללא כל חשש. כאשר מדברים על פלטות מתכוונים למגוון רחב של אביזרים או עזרים שמיועדים ליישור שיניים ולכל מטופל יותאם הטיפול האישי שיהיה רלוונטי עבורו.

מה צריך לדעת על פלטות ליישור שיניים?

מה שבעיקר צריך וכדאי לדעת על הנושא של פלטות ליישור שיניים הוא שיש סוגים שונים ומגוונים שלהן והם יכולות להתאים למגוון רחב של טיפולים, כמו גם ללא מעט אנשים או סוגים של מטופלים. יש את הפלטות העשויות מחוטים דקים של ברזל שהרבה מאד אנשים מכירים מגיל ההתבגרות ויש גם פלטות שקופות שנחשבות לחדישות וחדשות בתחום זה והן מתאימות למי שלא רוצה שייראו כלפי חוץ את העובדה שהוא נמצא במהלכו של טיפול לצורך יישור השיניים שלו. איזה סוג טיפול יתאים לכל אחד? את זה יחליט או ימליץ רופא שיניים שמגיעים אליו להתייעצות ובונים ביחד איתו את התוכנית האישית.

התהליך של יישור שיניים עם פלטות

לכל אדם שבודק את האפשרות או הכדאיות של יישור שיניים יותאם הטיפול שיהיה הכי נכון ומתאים עבורו. פלטות ליישור שיניים יהיו בדרך כלל מנת חלקם של כל אלה שפונים לטיפול זה אך סוג הפלטות ייקבע על ידי הרופא לאחר שיבין בדיוק מה המטופל רוצה או מצפה מהתהליך, מה התקציב שהוא מעמיד לטובת יישור השיניים וכמובן מה המצב של השיניים שלו ואיך הן מסוגלות לקבל את הטיפול ולהיענות לו.

מתעניינים בפלטות או ביישור שיניים? פנו אל מרפאת השיניים אופטימום בעפולה וקבלו את המידע המתאים בדיוק למצב השיניים והפה שלכם.

פלטות ליישור שיניים

פלטות שקופות ליישור שיניים
פרטי התקשרות

הישארו בקשר

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים בטופס הבא ואחזור בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

הלבנת שיניים
הלבנת שיניים

הלבנת שיניים הינו תהליך בו חומרים מחמצנים חודרים לשכבת הדנטין בשן ומחזירים את הצבע הבהיר אשר היה . תהליך הלבנת

קרא עוד »
שתלי זירקוניה
שתלי זירקוניה

השתלת שיניים זירקוניה כאשר מדברים על זירקוניה מיד אפשר להבין שמדובר באיזשהו נושא שקשור לרפואת שיניים בכלל ולנושא של שיקום

קרא עוד »
כתר זירקוניה
כתר זירקוניה

גשר זירקוניה מי שמגיע אל רופא שיניים לצורך ביקורת שגרתית או שיודע שיש בעיה עם אחת או יותר מהשיניים שלו

קרא עוד »
שיקום הפה

שיקום הפה היא התמחות שמטרתה להחזיר לשיניים וללסתות את תפקודן התקין מבחינה תפקודית,אסתטיקה ופונטיקה. ע”י כתרים או גשרים על שיניים

קרא עוד »