חיפוש
Close this search box.

השתלת שיניים לסת תחתונה

השתלת שיניים לסת תחתונה: כל מה שצריך לדעת

טיפולי שיקום הפה הפכו למבוקשים מאד בשנים האחרונות ולא בכדי. הם מאפשרים לשנות את המראה של הפה ושל החיוך כלפי חוץ, זאת בעזרת החלפת השיניים הטבעיות שכנראה המראה שלהן כבר לא יפה והשתלת שיניים תותבות יפות ולבנות במקומן. השתלת שיניים לסת תחתונה היא טיפול שיניים מורכב, בין אם הוא עומד בפני עצמו ובין אם הוא מהווה חלק בסדרת טיפולים נוספת שהמהות שלה היא החלפת השיניים והשתלת ברגים בתוך החניכיים, אליהם יתחברו לאחר מכן השיניים החדשות כלפי חוץ. יתכן והטיפול הדרוש יסתכם בלסת התחתונה ויתכן שאחריו יהיה צורך בטיפול נוסף גם בלסת העליונה.

מה שלבי הטיפול של השתלת שיניים לסת תחתונה?

באופן כללי אפשר לומר שהתהליך של טיפולי השתלת שיניים לסת תחתונה (או השתלות שיניים באופן כללי) כוללים שלבים כמו עקירת השיניים הקיימות, הכנת החניכיים לקראת הכנסת השתלים וחיבור השיניים החדשות לשתלים שיש בתוך החניכיים. יהיה צורך בפרק זמן של התאוששות והרגעה בין טיפול לטיפול וחשוב לדעת שטיפולי השתלת השיניים מותאמים אישית לכל מטופל ומטופל בנפרד על פי המצב האישי שלו ושל הפה שלו. רופא השיניים המנוסה והמיומן ימליץ לא רק על הטיפולים המתאימים אלא גם על לוח הזמנים כך שהפה יוכל להשתקם והמטופל יוכל לנוח ולהירגע בין טיפול אחד לטיפול הבא.

החשיבות של התמדה בטיפולים

לאחר שתוכנית הטיפולים מוכנה ומתאימה לפה הספציפי של כל מטופל ומטופל חשוב מאד להתמיד ולהמשיך בה עד שמסתיימים הטיפולים והמראה של הפה הופך להיות משמעותית יפה ובריא הרבה יותר. השתלת שיניים לסת תחתונה לפעמים תהיה כל הטיפול כולו ובמקרים אחרים רק חלק מהטיפול הכולל. ברגע בוחרים את מרפאת השיניים שבה יבוצעו הטיפולים אין ספק שאפשר לסמוך על הרופא ועל המקצועיות שלו ולדעת שנמצאים בידיים טובות, מקצועיות ואמינות ולאחר הטיפול, גם אם הוא מורכב, מגיעים לתוצאה הרצויה.

אופטימום – מרפאת שיניים רב תחומית בעפולה המציעה מגוון רחב של טיפולי שיקום הפה, שתלים, בדיקות כלליות והלבנת שיניים לכל הגילאים ולכל הפונים.

השתלות שיניים בלסת התחתונה

השתלת שיניים לסת תחתונה
פרטי התקשרות

הישארו בקשר

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים בטופס הבא ואחזור בהקדם:

אולי יעניין אותך גם

השתלות שיניים
השתלות שיניים

השתלות שיניים בצפון התחום של השתלות שיניים ושיקום הפה הביא איתו בשורה של ממש להרבה מאד מטופלים ולאנשים שהמראה של

קרא עוד »
השתלות שיניים בלסת התחתונה
שתלים דנטליים

שתלים דנטליים הם גופים מתכתיים, המוחדרים לעצם הלסת ומאפשרים הרכבה של מבנה אשר נראה כשן רגילה לכל דבר ומתאים לשיניים

קרא עוד »
מעבדת שיניים

במרכזנו נמצאת מעבדת שיניים מודרנית עם כל הציוד החדשני ביותר, מעבדה עם ניסיון יותר מ 30 שנה כדי לתת לכם

קרא עוד »